Beker programma

Klik hier voor het programma van de oefenwedstrijden / toernooien in de voorbereiding

Klik hier voor het programma bij de vrouwen standaard teams .

VoetbalreizenXL - De specialist in voetbalreizen!

03/04 september

03 sep
14.00 uur Rood Wit Z. (zat) - RCZ (zat)
14.00 uur Westzaan (zat) - Atletico Club A'dam
14.30 uur Blauw Wit W. - Haarlem-Kennemerland
14.30 uur Jisp - WSV'30 (zat)
15.00 uur TOS-Actief - Sp.Krommenie (zat)
16.00 uur AFC IJburg - ZCFC
17.00 uur Assendelft - BOL
17.00 uur AFC - Fortuna W. (zon)
17.00 uur Buitenboys - Saenden
17.00 uur KFC - DWS
17.00 uur ZVC'22 - De Rijp
17.00 uur OFC (zat) - RCZ (zon)
17.00 uur Sp.Krommenie (zon) - Castricum
17.00 uur HCSC - SVA
17.00 uur WSV'30 (zon) - Fortuna W. (zat)
04 sep
14.00 uur Hercules Zaandam - Always Forward
14.00 uur Berkout - Rood Wit Z (zon)
14.30 uur Zaandijk - Woudia
14.30 uur WV-HEDW - Westzaan (zon)
VoetbalreizenXL - De specialist in voetbalreizen!

10/11 september

10 sep
14.00 uur Jong Hercules - Jisp
14.30 uur RCZ (zat) - Parkstad
14.30 uur ZSGOWMS - Blauw Wit W
14.30 uur WSV'30 (zat) - TOB
14.30 uur Meteoor - Rood Wit Z. (zat)
14.30 uur Sp.Krommenie (zat) - DSK
14.30 uur ZCFC - Overbos
15.00 uur VVH/Velserbroek - Westzaan (zat)
17.00 uur OSV - Assendelft
17.00 uur Fortuna W. (zon) - Buitenboys
17.00 uur Saenden - AFC
17.00 uur Alw.Forward - ZVC'22
17.00 uur Fortuna W. (zat) - Koedijk
11 sep
14.00 uur ZSGOWMS - KFC
14.00 uur Rood Wit Z. (zon) - SDW
14.00 uur RCZ (zon) - KGB
14.00 uur Zeevogels - Sp.Krommenie (zon)
14.00 uur SVA - Hoofddorp 2
14.00 uur Hauwert'65 - WSV'30 (zon)
14.30 uur De Rijp - Hercules Zaandam
14.30 uur Westzaan (zon) - HSV SPort 1889
14.30 uur CTO'70 - Zaandijk
VoetbalreizenXL - De specialist in voetbalreizen!

17/18 september

17 sep
14.30 uur TOB - Jisp
14.30 uur WSV'30 (zat) - Jong Hercules
14.30 uur Blauw Wit W. - Sporting Martinus
14.30 uur RCZ (zat) - Meteoor
14.30 uur Parkstad - Rood Wit Z. (zat)
14.30 uur ZCFC - Zeeburgia
15.00 uur Diemen - Sp.Krommenie (zat)
16.30 uur Foresters - Westzaan (zat)
17.00 uur Hercules Zaandam - ZVC'22
17.00 uur Olympia Haarlem - SVA
17.00 uur KGB - OFC (zat)
17.00 uur Fortuna W. (zat) - Hauwert'65
18 sep
14.00 uur JVC - Assendelft
14.00 uur Fortuna W. (zon) - Saenden
14.00 uur KFC - SDZ
14.00 uur Schagen Utd - Sp.Krommenie (zon)
14.00 uur Koedjik - WSV'30 (zon)
14.30 uur Zaandijk - Zwaagdijk
14.30 uur VVA/Spartaan - Rood Wit Z. (zon)
14.30 uur Westzaan (zon) - Dirkshorn