Districtsbeker programma KO fase

 

In de 2e ronde worden er 32 wedstrijden gespeeld en DOSC (zat) is vrij geloot. De winnaars gaan door naar de 3e ronde, behalve de winnaar van de wedstrijd Geinoord-Swift. Zij spelen nog een tussenronde tegen DOSC (zat) 

Programma 22/23/24 november

22 nov
20.30 uur Benschop (zat) - ZOB (zat) 0 - 0 (B wns)
20.00 uur Scherpenzeel (zat) - Robinhood (zat) 4 - 0
20.00 uur Zuidvogels (zat) - Overamstel (zat) 4 - 0
20.00 uur Eemdijk (zat) - Olympia Haarlem (zat) 3 - 2
20.00 uur VRC (zat) - WV-HEDW (zat) 2 - 1
20.00 uur VSV (zon) - Hees (zat) 1 - 3
20.00 uur Swift (zat) - Veenendaal (zat) 4 - 0
20.00 uur Waterloo (zat) - Odin'59 (zat) 1 - 4
20.00 uur Ajax (zat) - BFC (zat) 1 - 3
20.00 uur EDO (zat) - Reiger Boys (zat) 4 - 5
20.30 uur Victoria (zat) - HVC (zat) 5 - 1
20.00 uur Huizen (zat) - SVW'27 (zat) 9 - 0
20.00 uur Fortuna W. (zat) - Hilversum (zat) 4 - 3
20.00 uur DHSC (zat) - BOL (zat) 1 - 5
20.30 uur Geinoord (zat) - Swift (zon) 2 - 2 (G wns)
20.30 uur Purmersteijn (zon) - CSW (zat) 3 - 1
20.30 uur HBC (zon) - ADO'20 (zat) 6 - 0
23 nov
20.00 uur Egmondia (zon) - RKAVV Volendam 2 (zat) 1 - 2
20.00 uur Velsen (zon) - Kampong 2 (zon) 2 - 2 (V wns)
20.00 uur DZS (zat) - AGB (zon) 1 - 5
20.00 uur AFC'34 (zon) - Ajax 2 (zat) 0 - 0 (Ajax wns)
20.00 uur Vios W (zon) - SCPB'22 (zon) 2 - 1
20.00 uur United/Davo (zat) - WV-HEDW (zon) 0 - 1
20.00 uur PVCV (zat) - SEW (zon) 2 - 2 (S wns)
20.00 uur DHSC (zon) - Focus'07 (zat) 4 - 4 (D wns)
20.00 uur Medemblik (zon) - DVVA (zat) 6 - 3
20.00 uur 's Graveland (zat) - Limmen (zon) 0 - 2
20.00 uur Alkmaarse Boys (zon) - Parkstad (zat) 6 - 2
20.00 uur HSV (zon) - Merino's (zat) 3 - 1
24 nov
20.00 uur ZAP (zon) - Fortuna W. (zon) -
20.00 uur Zwaluwen'30 (zat) - RCZ (zon) -
29 nov
20.00 uur Hoofddorp (zon) - DWS (zat) -

Programma tussenronde 17/18 december

Winnaar Geinoord/Swift - DOSC (zat) -

Uitslagen gedeelte 1e ronde KO fase

20 okt
20.00 uur SEW - Succes 5 - 2
20.00 uur Medemblik - JVC 6 - 2
22 okt
12.00 uur RKAV Volendam 2 - Sporting Andijk 1 - 0
14.30 uur St Adelbert - AFC'34 0 - 4
14.30 uur FC Castricum - DZS 2 - 2 (D wns)
15.00 uur Reiger Boys - Vrone 3 - 0
16.30 uur Foresters - Zwaluwen'30 0 - 2
17.00 uur SVW'27 - Zouaven 2 - 1
17.00 uur Victoria O - ADO'20 1 - 4
17.00 uur Egmondia - Jong Hercules 5 - 2
23 okt
14.00 uur Limmen - Sporting S 8 - 0
14.00 uur Alw.Forward - Alkmaarse Boys 3 - 3 (Alkm. wns)
14.00 uur Berkhout - RCZ 1 - 4
14.00 uur Fortuna W. - VVW 3 - 0
14.00 uur KSV - Vios W 0 - 7
14.00 uur LSVV - HSV 0 - 2
25 okt
20.00 uur ZAP - Flevo 5 - 0
20.00 uur Hollandia - Purmersteijn 0 - 4
20.00 uur Odin'59 - FC Den Helder 7 - 0
20.00 uur Zaandijk - ZOB 1 - 4
20.00 uur Kolping Boys - BOL 0 - 3