Wedstrijden voorbereiding seizoen 2022/23 

Programma met de eerste trainingen en de oefenwedstrijden / toernooien in de voorbereiding

 

Mocht je wijzigingen en/of oefenwedstrijden willen doorgeven dan kan dat via info@voetbalvaria.nl of 06-30500401

Eerste trainingen

14 aug Fortuna W. (zon)

Oefenwedstrijden

13 aug 14.30 uur Telstar - OFC (zon)
14.30 uur Kadoelen - OFC (zat)
16.00 uur Jisp 1/2 - Jisp 1/2
16 aug 20.00 uur HBOK - Sp.Krommenie
20.15 uur WSV'30 (zon) - Fortuna W. (zat)
18 aug 20.00 uur Assendelft - Hercules Zaandam
20 aug SDOB - ZCFC
14.30 uur OFC (zat) - Alliance
15.00 uur SVA - Westzaan
17.00 uur Fortuna W. (zat) - KFC
21 aug 13.00 uur RCZ - Zaandijk
14.00 uur Assendelft - ZSGOWMS
14.00 uur HSV - Saenden
23 aug 20.00 uur Assendelft - Fortuna W. (zat)
20.00 uur Jong Holland - Fortuna W.
24 aug 20.00 uur Rood Wit Z. (zon) - Purmersteijn (zat)
27 aug 12.00 uur WSV'30 (zat) - Zaandijk
14.00 uur SV Utrecht - Rood Wit Z. (zat)
17.30 uur Knollendam - Jisp
28 aug 14.00 uur Hercules Zaandam - ZSGOWMS
14.00 uur SV Spartanen - WSV'30 (zon)
30 aug 20.00 uur SDZ - Hercules Zaandam
20.00 uur Rood Wit Z. (zon) - De Meer (zat)
20.00 uur Knollendam - WSV'30 2
31 aug 19.30 uur Fortuna W. - Monnickendam
01 sep 20.00 uur Assendelft - WSV'30
06 sep 20.15 uur Zaandijk - Ilpendam
07 sep 20.00 uur SVA - DEM (zat)
13 sep 20.00 uur Fortuna W. - HBOK
20.00 uur SDZ - Saenden
Jong Holland - SVA
14 sep Blauw Wit W 2 - Knollendam
15 sep 20.00 uur De Dijk - Assendelft
18 sep 13.30 uur SSV - Knollendam

Toernooien

14 aug 12.00 uur Toernooi KFC KFC, Westzaan, Sp.Krommenie, Saenden, SVA, Zaandijk, WSV'30, Assendelft
18 aug 19.00 uur Toernooi RCZ RCZ (zon), RCZ (zat), Knollendam, WSV'30 (zat), Beverwijk
19 aug Toernooi WSV'30 WSV'30, Hercules Zaandam, Sp.Krommenie, DZS
20 aug Toernooi De Meteoor oa De Meteoor, Jisp
20 aug 13.00 uur Toernooi RCZ RCZ (zon), RCZ (zat), Knollendam, WSV'30 (zat), Beverwijk
21 aug Toernooi WSV'30 WSV'30, Hercules Zaandam, Sp.Krommenie, DZS
24 aug Toernooi Blauw Wit W. Blauw Wit W, ZCFC, Saenden 2
25 aug Toernooi Wijk aan Zee oa Wijk aan Zee, RCZ (zat)
25 aug 19.30 uur Toernooi IVV IVV, Fortuna W., AFC, Waterwijk
25 aug Toernooi Beverwijk oa Beverwijk, RCZ (zon)
26 aug 19.00 uur Toernooi Assendelft Assendelft, Saenden, KFC, Sp.Krommenie, SVA, Odin'59 2
26 aug Toernooi De Meteoor oa De Meteoor, Westzaan, OFC (zat)
26 aug Toernooi De Rijp oa De Rijp, Fortuna W. (zat)
27 aug Toernooi Wijk aan Zee oa Wijk aan Zee, RCZ (zat)
27 aug Toernooi Blauw Wit W. Blauw Wit W, ZCFC, Saenden 2
27 aug 19.00 uur Toernooi IVV IVV, Fortuna W., AFC, Waterwijk
27 aug Toernooi Beverwijk oa Beverwijk, RCZ (zon)
28 aug 13.30 uur Toernooi Assendelft Assendelft, Saenden, KFC, Sp.Krommenie, SVA, Odin'59 2
28 aug Toernooi De Meteoor oa De Meteoor, Westzaan, OFC (zat)
28 aug Toernooi De Rijp oa De Rijp, Fortuna W. (zat)